Čištění koberců a čalouněného nábytku pro firmy a domácnosti

Čištění koberců a čalounění

Koberce jsou v současné době vhodným doplňkem nejen v bytových prostorách, ale rovněž zdobí různé sály, chodby, firemní, komerční a mnohé další prostory.

 

Co dokážeme vyčistit

O vaše koberce a čalouněný nábytek se postaráme s maximální péčí. Podle potřeby je vyčistíme ručně i strojovým šetrným způsobem. Extrakční metoda způsobí, že nečistoty jsou pod tlakem rozpuštěny a důkladně poté vysáty. Používáme moderní technologii a šetrné čisticí prostředky. Přesto je důležité nechat koberce několik hodin dostatečně vyschnout.

Čalounění dostane nový vzhled 

 

Čalouněný nábytek se díky naší metodě zbaví nejen prachu, roztočů, alergenů a dalších nečistot, které by se zde zachytily, ale rovněž se mu navrátí svěžest a barvy, že vypadá opět jako nový. S naší technologií se nemusí obávat o jeho případně zničení. Používáme výhradně šetrné čisticí prostředky, které důkladně a kvalitně materiál vyčistí.

Vyčistíme veškeré kusové a podlahové koberce, čalouněný nábytek a případně další podobný materiál. Rozsah úklidu si stanoví zákazník podle svých požadavků. V případě potřeby rádi zajistíme i další úklidové služby, které budou přínosem pro naše klienty

Cena se odvíjí od náročnosti úklidu a velikosti prostor. Rozsah úklidu stanovujeme spolu se zákazníkem a dle domluvy může být rozšířen o neuvedené služby.

Dáváme přednost osobnímu setkání a prohlídce objektu před zpracováním cenového návrhu.

Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme.