Mytí oken pro firmy a domácnosti

Mytí oken

Součástí uklizeného prostoru je rovněž umytí oken či jiných skleněných ploch. Poradíme si jak se silným znečištěním například po malbě, tak s běžnou údržbou.

Mytí oken, vitrín, výloh a dalších povrchů

Čistá okna jsou velmi důležitou vizitkou na pracovišti. Rádi se postaráme o jejich důkladné umytí. Nejen okna budou zářit čistotou, rovněž se soustředíme na jejich rámy. Umíme si poradit s každým typem materiálu a podle toho zvolíme vhodné čistící prostředky. Do naší péče můžete bez obav svěřit okna plastová, dřevěná, kastlová a rovněž i hliníková.

Zajistíme i další úklidové služby

Současně vám můžeme vyčistit horizontální žaluzie, kde se drží poměrně prach a jsou špatně přístupné. Kromě mytí oken, žaluzií či topných těles nabízíme i vyčištění výloh a další úklidové služby, na kterých se můžeme dodatečně dohodnout. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim potřebám a požadavkům. Používáme čistící prostředky, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí.  

Vyčistíme a umyjeme okna a výlohy i silně znečištěná po řemeslnické nebo stavební práci, včetně malování

Postaráme se

  • okna v administrativních budovách

  • případně podle potřeby v jiných prostorách, včetně výloh v obchodech

 

Cena se odvíjí od náročnosti úklidu a velikosti prostor. Rozsah úklidu stanovujeme spolu se zákazníkem a dle domluvy může být rozšířen o neuvedené služby.

 

Dáváme přednost osobnímu setkání a prohlídce objektu před zpracováním cenového návrhu.

 

Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme.