O nás

Kvalita je pro nás na první místě, hned po spokojeném zákazníkovi

Hledáte spolehlivého dodavatele se zkušenostmi v oblasti úklidových služeb? Můžete se obrátit na nás, rádi vyhovíme vašim potřebám.

Nabízíme komplexní úklidové služby v Brně

 

Jestli potřebujete vyřešit vaši situaci s úklidem, a nemůžete si vybrat z nepřeberného množství úklidových firem, máme pro vás dobrou zprávu. Přestaňte dál ztrácet čas hledáním a kontaktujte naši úklidovou společnost. Uklidíme podle potřeby všechny firemní, zdravotnické prostory, komerční a jiné nebytové objekty. Postaráme se také o úklid a čištění v open-space, administrativních budovách a dalších objektech velkého rozsahu. Zabýváme se komplexní dodávkou úklidových služeb a zajištěním hygienického materiálu. Díky moderní technologii a ekologickým přípravkům vykouzlíme čisté prostředí na každém místě.


Na nás se můžete spolehnout

Víme, že každý klient má jiné požadavky a potřeby. Jsme flexibilní a zvládneme zcela bezchybně provést jednorázové či pravidelné úklidy. Naši pracovníci jsou prověřováni a ručíme za jejich odvedenou práci. Dodržujeme zásady GDPR a jsme řádně pojištěni.

Co nás odlišuje

  • Důsledný výběr pracovníků

  • Řešení na míru potřebám zákazníka

  • Častý dohled nad svěřenými objekty

  • Transparentní komunikace se zákazníkem

  • Flexibilní přístup

A co od nás můžete očekávat? Především spolehlivost a kvalitně odvedenou práci. Umíme vytvořit čisté prostředí uvnitř podle vašeho přání. Rozhodně si poradíme i s viry a bakteriemi. Ty se totiž před naší dezinfekcí doslova třesou. Neváhejte a objednejte si nás. Na nás se totiž můžete plně spolehnout.

Raccoon v číslech

350+

Realizovaných zakázek

5/5

Počet hvězdiček hodnocení zákazníků na internetu

15 000+

Metrů čtverečních denně uklízené plochy

Ucelený systém kontroly kvality

Profesionální personál

Máme pojištění odpovědnosti do výše 5 mil. Kč

100% Garance spokojenosti

Úklid firem a komerčních objektů

Jana, TLC Trainings and Languages, s.r.o.

"S firmou Raccoon - cleaning service jsme v naší společnosti velice spokojeni. Jedná se o úklid kancelářských prostor včetně mytí oken. Vykonávají precizní práci, vše dle dohody. Tým je velmi přátelský, loajální a profesionální."

Strojové čištění tvrdých podlah

Iveta, zástupkyně SVJ v Brně

“Děkujeme za čištění garážových stání v našem bytovém domě. Vše provedeno k naprosté spokojenosti, perfektní domluva a spolehlivost. Takhle čisto v garáži jsme neměli, ani když byl dům nový..."

Úklid firem a komerčních objektů

Robert, ALPINA cestovní kancelář s.r.o.

"Po dlouhých peripetiích s jinými úklidovými firmami konečně jedna, která svojí práci dělá opravdu zodpovědně a pečlivě..."

Čištění koberců a čalouněného nábytku pro firmy a domácnosti

Kyrylo, tenant in Brno

"The cleaning was of a high quality, the cleaner has come in a comfortable time and did a very good job. A big benefit is that he is speaking English and easy to understand. I definitely recommend this cleaning company."