Služby

Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníka

Při úklidu chceme zákazníkovi zaručit nejvyšší možnou kvalitu. Dosahujeme jí promyšleným systémem úklidu a ucelenou kontrolou kvality služeb.

Nabízíme komplexní služby v oblasti úklidu nebytových prostor včetně dodávky hygienického materiálu. Zaměřujeme se na úklid komerčních objektů jako jsou kanceláře, administrativní budovy a jiné firemní prostory. Do našeho portfolia spadají i doplňkové služby jako mytí oken, strojové čištění podlah a čištění koberců a čalouněného nábytku pomocí extrakční metody, plošná dezinfekce studenou mlhou a čištění přírodního kamene.

 
Úklid firem a komerčních objektů

Úklid firem a komerčních objektů

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov a mnoho dalších. Pronajímá si vaše společnost jedno patro nebo jste vlastníkem celé budovy? V každém případě se vám pokusíme vyjít maximálně vstříc. Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme, nebo pokračujte dále a získejte detailnější informace o poskytované službě.
 
Mytí oken pro firmy a domácnosti

Mytí oken

Precizně umyjeme okna zevnitř i zvenku. V obchodních prostorách budou prosklené vitríny zase zářit čistotou. Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme, nebo pokračujte dále a získejte detailnější informace o poskytované službě.
 
Strojové čištění tvrdých podlah

Strojové čištění podlah

Podlahy jsou jedny z nejvíce vytížených povrchů, proto je třeba se o ně i náležitě starat. Nabízíme strojní čištění podlah, které důkladně umyje téměř všechny druhy povrchů. Vyčistíme podzemní garáže, výrobní haly i sklady. Postaráme se také o společné prostory jako jsou chodby nebo pasáže. Služby poskytujeme jak pro komerční objekty, tak pro bytové domy. Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme, nebo pokračujte dále a získejte detailnější informace o poskytované službě.
 
Čištění koberců a čalouněného nábytku pro firmy a domácnosti

Čištění koberců a čalounění

Zdají se vám vaše koberce zašlé nebo je máte znečištěné? Koberce strojově vyčistíme a pokud bude třeba důkladnější péče, klekneme a koberce dočistíme ručně. Nevypadá váš čalouněný nábytek už jako nový? Kromě čištění koberců dokážeme strojově vyčistit i čalouněný nábytek. Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme, nebo pokračujte dále a získejte detailnější informace o poskytované službě.
 
služby - web.png

Dezinfekce vnitřních prostor

Chraňte se před viry a bakteriemi co nejdůsledněji. Provádíme vysoce efektivní metodu plošné dezinfekce formou studené mlhy. Námi nanášený dezinfekční roztok vytváří na povrchu polymerovou vrstvu, která je aktivní až po dobu 21 dní. Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme, nebo pokračujte dále a získejte detailnější informace o poskytované službě.
 
služby-web-8.png

Čištění přírodního kamene

Podlahy z přírodního kamene jsou vysoce odolné a působí okázalým dojmem. Pokud nejsou pravidelně pečlivě udržovány a řádně ošetřeny, časem se začne na povrchu kamene usazovat špína a kámen začne zacházet. Špína zalézá do povrchových pórů a je téměř nemožné ji odstranit samotným vytřením. Po našem hloubkovém strojním čištění bude kámen opět zářit. Následným leštěním a impregnací si kámen zanechá tento vzhled po dlouhou dobu.